Fit Studio O.K.

Home > Aktuality

Aktuality

09.03.21
Náš tým bodoval na taneční soutěži!

MIA ONLIDANCE 27.2. 2021

V sobotu 27.2.2021 se v online prostoru konala postupová soutěž Semifinále MIA ONLIDANCE. O medaile bojovala naše děvčata se soutěžní choreografií Everybody dance now, kterou natočila již v březnu loňského roku jako poslední zkoušku před soutěží, jež se bohužel kvůli epidemiologickým opatřením nemohla konat. Proto uvítaly jejich trenérky Nina Capouchová a naše nová posila Veronika Houdová možnost přihlásit video do taneční online soutěže. A boj o medaile to byl opravdu napínavý.
Všichni, kteří zasedli k obrazovkám s napětím sledovali celodenní maraton, kterého se zúčastnilo celkem 140 soutěžních videí s choreografiemi z 25 sportovních klubů z celé České a Slovenské republiky.

Ve velké konkurenci táborský tým obsadil s 20 bodovým náskokem krásné 2. místo a jeden jediný bod chyběl k získání zlaté medaile.Během celého soutěžního víkendu probíhalo také divácké hlasování o Cenu publika, ve které se soutěžilo o divácky nejoblíbenější choreografii a klub.I tady získala děvčata z našeho Studia krásné hodnocení. Choreografie Everybody dance now se dělí o 3.-4. místo a celkově se klub umístil na 5. místě.

Neusínáme na vavřínech, makáme dál!
I když zatím bohužel stále online:o((


Video najdete také na YouTube

Náš tým bodoval na taneční soutěži!Náš tým bodoval na taneční soutěži!

 

Posílání novinek e-mailem nebo jiné informace
Kontakty

info@okfitstudio.cz

Mobil: +420 603 329 010

Náš Facebook facebook  Náš Instagram Instagram


 
Fit Studio O.K.

 
Další informace

Provozní řád
Obchodní podmínky
Ochranu osobních údajů

Návštěvy: 0028725

Údaje o našich obchodních partnerech, dodavatelích, odběratelích, klientech a zákaznících zpracováváme v souladu s Nařízením 2016/679 (GDPR) v právním záju a pouze rozsahu, který po nás vyžadují účetní a daňové předpisy.