Fit Studio O.K.

Home > Služby

Služby

SKUPINOVÉ LEKCE
Pokud máte rádi skupinové lekce, sílu jejich energie, můžete si u nás vybrat ze široké nabídky lekcí kondičních a posilovacích, tanečních, kompenzačních, body&mind. Sledujeme moderní trendy a novinky ze světa fitness a vždy se
o ně s Vámi rádi podělíme.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
Nevyhovuje Vám zaplněný cvičební sál? Podvečerní a večerní časy, ve kterých většina fitness skupinových lekcí probíhá? Rádi byste začali cvičit, ale nevíte jak na to? Pak můžete využit nabídku individuálních lekcí s ohledem na kapacitní možnosti studia. Cvičební program a náplň lekce bude vycházet z Vašich požadavků a potřeb.

TRÉNINKY PRO SPORTOVCE A KLUBY
Naše studio je vybaveno originálními a kvalitními cvičebními pomůckami (GRID® foam rollers, BOSU®, velké míče, overbally, kettlebelly, medicinbally, expandery…), s jejichž využitím lze sestavit lekci pro sportovce a sportovní kluby. Díky cílenému tréninku můžete zvýšit svou výkonnost a zlepšit kondici, naučíte se základy strečinkových a kompenzačních cvičení, budete tak moci lépe a účinněji předcházet zraněním pohybového aparátu.

VITAL HORMONÁLNÍ JÓGA KURZY
Cvičení je určeno ženám všech věkových kategorií a podmínkou není předchozí praktikování jógy. Náplní kurzu je postupný nácvik speciální sestavy cviků na reaktivaci produkce a harmonizaci hormonů, nácvik intenzivní dechové techniky, která podpoří účinnost jednotlivých cviků sestavy a detoxikaci organizmu. Vital hormonální jóga rozvíjí celkové vnímání a harmonizaci těla, mysli a energie, sestava cviků hormonální jógové terapie pro ženy je účinná jako celek.

DĚTSKÉ CVIČENÍ
Pravidelný pohyb by měl být nedílnou součástí života nejen dospělých, ale také dětí. A to již od útlého věku. Vyberte pro své děti zdravý pohyb, který je bude bavit, společně s dalšími dětmi si užijí lekce plné pohybu a zábavy, budou získávat správné pohybové návyky, rozvíjet pohybovou koordinaci. Lekce vedou vyškolení instruktoři! Cvičení pro děti probíhají vždy formou kurzu.

VÝŽIVA A HUBNUTÍ
Nejste spokojeni se svou váhou? Chcete mít o nějaké kilo méně, ale nevíte jak na to? Jíte zdravě, ale Vaše váha se přesto nepohne? Zapojte se do některého z našich skupinových kurzů hubnutí a změňte svůj životní styl. Díky kurzu najdete odpovědi na otázky ohledně správného hubnutí, vhodné pohybové aktivity, různých diet, zdravé výživy a zdravého životního stylu, získáte novou energii a sílu. Maximální počet osob v kurzu je 10.

DÁRKOVÉ POUKAZY
Přemýšlíte nad smysluplným dárkem, který nejen potěší, ale také podpoří zdraví a aktivní životní styl? Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem ve Vámi vybrané hodnotě, rádi Vám poradíme.

Dárkový poukaz

Posílání novinek e-mailem nebo jiné informace
Kontakty

info@okfitstudio.cz

Mobil: +420 603 329 010

Náš Facebook facebook  Náš Instagram Instagram


          
Fit Studio O.K.

                          
Další informace

Provozní řád
Obchodní podmínky
Ochranu osobních údajů

Návštěvy: 0034784

Údaje o našich obchodních partnerech, dodavatelích, odběratelích, klientech a zákaznících zpracováváme v souladu s Nařízením 2016/679 (GDPR) v právním záju a pouze rozsahu, který po nás vyžadují účetní a daňové předpisy.