Fit Studio O.K.

Home > Lekce

BOSU®

BOSU® Balance Trainer je skvělá balanční pomůcka, která přináší do cvičení mnoho nových možností, inovací a zábavy. Název je odvozen z angličtiny a znamená Both Sides Up (nebo Both Sides Utilized) - tedy využití oběma stranami nahoru.

JAKÝ TRÉNINK BOSU® NABÍZÍ
- KARDIOVASKULÁRNÍ TRÉNINK - dynamické výstupy, výpady, poskoky, dřepy, běh...
- SILOVÝ TRÉNINK - výpady, kliky, dřepy, posilování s fitness pomůckami...
- FLEXIBILITA A RELAXACE - využití různých relaxačních pozic kombinovaných
   s protahováním
- TRÉNINK STABILIZAČNÍCH SVALŮ - zaměřený především na posílení hlubokého
   stabilizačního systému páteře (CORE)

Díky BOSU® lze připravit lekci opravdu pro každého – dospělé, děti a mládež, začátečníky, pokročilé i vysoce trénované sportovce. Naše Studio nabízí možnost sestavení a vedení lekcí pro sportovce, sportovní kluby, jednotlivce i skupiny. Na základě Vašich požadavků a potřeb sestavíme účinnou a efektivní lekci.
Naše studio je vybaveno originálními BOSU® Balance Trainers, lekce vedou zkušení a certifikovaní instruktoři již od r. 2008.

BOSU® CARDIO
Dynamická, intenzivní a účinná lekce zaměřená na efektivní spalování tuků, zlepšení fyzické kondice a celkové tvarování postavy

BOSU® TBW (Total Body Workout)
Dynamická a účinná lekce zaměřená na tvarování postavy a posilování celého těla. Efektivnost cvičení zvyšuje využití fitness pomůcek - činky, expandery, heavybally, overbally...

BOSUBOSU

Posílání novinek e-mailem nebo jiné informace
Kontakty

info@okfitstudio.cz

Mobil: +420 603 329 010

Náš Facebook facebook  Náš Instagram Instagram


          
Fit Studio O.K.

                          
Další informace

Provozní řád
Obchodní podmínky
Ochranu osobních údajů

Návštěvy: 0034358

Údaje o našich obchodních partnerech, dodavatelích, odběratelích, klientech a zákaznících zpracováváme v souladu s Nařízením 2016/679 (GDPR) v právním záju a pouze rozsahu, který po nás vyžadují účetní a daňové předpisy.