Fit Studio O.K.

Home > Aktuality

Aktuality

01.05.21
STŘÍBRO JE NAŠE!

DUBNOVÉ SOUTĚŽNÍ KLÁNÍ MIA ONLIDANCE 24.4. 2021

Poslední dubnovou sobotu se v online prostoru opět konala postupová soutěž Semifinále MIA ONLIDANCE. Po únorovém úspěchu náš tým dostál svému slibu, neusnul na vavřínech a makal v novém sestavě dál. Bohužel situace je vzhledem k opatřením pro všechny sportovce velice nepříznivá a dát dohromady novou choreografii nebylo vůbec jednoduché. Naše trenérka Veronika Houdová to však se svými svěřenkyněmi zvládla na výbornou a na světě byla nová choreografie s názvem A CAPELLA. Odměnou pro celý tým je skvělé 2.místo
Všichni, kteří zasedli k obrazovkám, s napětím sledovali celodenní maraton, kterého se zúčastnilo celkem 265 soutěžních videí s choreografiemi z 65 sportovních klubů z celé České a Slovenské republiky.
Během celého soutěžního víkendu probíhalo také tradiční divácké hlasování o Cenu publika, ve které se soutěží o divácky nejoblíbenější choreografii a klub. Naše děvčata tentokrát obsadila krásné 3.místo jako tým, jejich choreografie A CAPELLA skončila také na třetí příčce.

Ani teď není důvod usínat na vavřínech, právě naopak. Celý tým poctivě absolvuje každý online trénink, protože příprava na červnové finále, do kterého tým postupuje, bude ještě náročná.
Velký dík patří nejen jim a trenérce, ale také rodičům za bezvadnou spolupráci a Husitskému muzeu v Táboře za zapůjčení historických prostor pro natáčení.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=N5sPgOgHUDE

a capella       a capella

 

Posílání novinek e-mailem nebo jiné informace
Kontakty

info@okfitstudio.cz

Mobil: +420 603 329 010

Náš Facebook facebook  Náš Instagram Instagram


 
Fit Studio O.K.

 
Další informace

Provozní řád
Obchodní podmínky
Ochranu osobních údajů

Návštěvy: 0028725

Údaje o našich obchodních partnerech, dodavatelích, odběratelích, klientech a zákaznících zpracováváme v souladu s Nařízením 2016/679 (GDPR) v právním záju a pouze rozsahu, který po nás vyžadují účetní a daňové předpisy.